SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Dajte zimným zážitkom ten správny PUNČ!

18.11.2016

Voňavý nápoj s charakteristickou chuťou, ktorý dotvára čarovnú atmosféru adventu a vianočných sviatkov je punč. Príjemne zahreje v mrazivom počasí a dodáva výnimočnú príchuť príjemným stretnutiam s rodinou i priateľmi. Vychutnajte si zimné zážitky s originálnou novinkou Jubilejná PUNČ, ktorú prinášame ako limitovanú edíciu.

Slovo punč pochádza z hindského výrazu pánč, čo v preklade znamenalo päť. Presne z toľkých ingrediencií tento nápoj pôvodne pripravovali: alkohol, cukor, citrón, voda a čaj alebo korenie. Z Indie ho priviezli do Anglicka námorníci Britskej Východoindickej spoločnosti na začiatku 17. storočia a obľubu si postupne získal aj v iných európskych krajinách.

Punč patrí najmä v zimných mesiacoch k najpopulárnejším nápojom, pretože rýchlo zahreje a rozprúdi zábavu aj v mrazivom počasí. Poznáme ho z populárnych vianočných trhov, večierkov, lyžiarskych svahov, ale radi si ho pripravujeme aj doma na posedenie v rodine či s priateľmi. Vďaka novinke Jubilejná PUNČ 36 % si môžeme chladné večery užiť bez zdĺhavej prípravy obľúbeného nápoja, na ktorý potrebujeme množstvo ingrediencií. Aj keď nás prekvapí návšteva, máme poruke originálne riešenie, ktoré ocenia dámy i páni.

Jemnú punčovú chuť si môžeme vychutnať samostatne ako chladený neriedený nápoj, alebo ako miešaný drink horúci i studený. Vyskúšajte naše osvedčené recepty, no ak v kuchyni radi experimentujete, nechajte pracovať fantáziu. Jubilejná PUNČ je tým správnym základom.

Ďalšie novinky

Výnimočne jemná, sila 40% vodky

Nová Nicolaus Anniversary Vodka odkazuje na 150- ročnú tradíciu.

Nová Jubilejná Natur, stvorená z prírody

Nová línia Jubilejná Natur je slovenský prírodný výrobok.

Nová slovenská vodka Platinum 78

Platinum je najviac, partia je viac.

Toto leto ti zachutí novinka Melón a Ananás & Kokos!

Do série ochutených Nicolausiek pribudli dve šťavnaté príchute.

Ak je vnútro overené, dá sa vylepšiť len obal

Značka KLASIK je tradičná značka liehovín, ktorá sa teší dlhoročnej popularite na celom Slovensku aj v Českej republike. Povedali sme si, že klasika môže ľuďom chutiť aj s kvapkou modernosti. Preto je rok 2017 prelomovým obdobím, kedy vám s radosťou predstavujeme liehoviny KLASIK v novom dizajne. Atraktívnejší obal ešte viac vyzdvihuje, že držíte v rukách poctivý slovenský výrobok s tradíciou. Nová, štíhlejšia fľaša s embosom a atraktívnejšie etikety s prehľadnejším usporiadaním informácií majú ambíciu viac vyniknúť v regáloch ako aj v zábarí, či chladničkách barov a pohostinstiev.

Nicolaus Extra Jemná Vodka – striebrom filtrovaná, zlatom ocenená

Len tie najlepšie produkty sa mohli uchádzať o víťazstvo na World Spirits Awards 2017 v nemeckom Rüdesheime nad Rýnom. Súťažilo sa v kategóriách Najlepšia liehovina a Najlepší liehovar.

Prvýkrát na Whisky festivale

6-7. apríla sa v bratislavskom Pálffyho paláci konal už tretí ročník úspešného whisky festivalu.

Exkluzívne novinky

Kolekciu exkluzívnych destilátov sme tento rok doplnili o 3 ďalšie zaujímavé novinky.

ST. NICOLAUS – Najobľúbenejší Mikuláš

Liehovarníctvo má na Liptove dlhú tradíciu. Od stredoveku mali v Liptovskom Mikuláši právo na pálenie liehu a predaj nápojov len feudálni zemepáni. V 17. storočí toto právo získala samospráva mestečka a v druhej polovici 19. storočia vznikli prvé súkromné liehovary a likérky.

Víťazná Oskorušovica

V prestížnej súťaži Spirit Laugaricio vyhrala Oskorušovica zlatú medailu.