SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Dajte zimným zážitkom ten správny PUNČ!

18.11.2016

Voňavý nápoj s charakteristickou chuťou, ktorý dotvára čarovnú atmosféru adventu a vianočných sviatkov je punč. Príjemne zahreje v mrazivom počasí a dodáva výnimočnú príchuť príjemným stretnutiam s rodinou i priateľmi. Vychutnajte si zimné zážitky s originálnou novinkou Jubilejná PUNČ, ktorú prinášame ako limitovanú edíciu.

Slovo punč pochádza z hindského výrazu pánč, čo v preklade znamenalo päť. Presne z toľkých ingrediencií tento nápoj pôvodne pripravovali: alkohol, cukor, citrón, voda a čaj alebo korenie. Z Indie ho priviezli do Anglicka námorníci Britskej Východoindickej spoločnosti na začiatku 17. storočia a obľubu si postupne získal aj v iných európskych krajinách.

Punč patrí najmä v zimných mesiacoch k najpopulárnejším nápojom, pretože rýchlo zahreje a rozprúdi zábavu aj v mrazivom počasí. Poznáme ho z populárnych vianočných trhov, večierkov, lyžiarskych svahov, ale radi si ho pripravujeme aj doma na posedenie v rodine či s priateľmi. Vďaka novinke Jubilejná PUNČ 36 % si môžeme chladné večery užiť bez zdĺhavej prípravy obľúbeného nápoja, na ktorý potrebujeme množstvo ingrediencií. Aj keď nás prekvapí návšteva, máme poruke originálne riešenie, ktoré ocenia dámy i páni.

Jemnú punčovú chuť si môžeme vychutnať samostatne ako chladený neriedený nápoj, alebo ako miešaný drink horúci i studený. Vyskúšajte naše osvedčené recepty, no ak v kuchyni radi experimentujete, nechajte pracovať fantáziu. Jubilejná PUNČ je tým správnym základom.

Ďalšie novinky

Nechaj prírodu zabaviť ťa s Nicolaus HERBAL Vodkou BAZA & MÄTA a HOREC ODMEŇTE SEBA, SVOJICH OBCHODNÝCH PARTNEROV ALEBO ZAMESTNANCOV

Pripravili sme špeciálne ponuky na naše produkty aj v exkluzívnych darčekových baleniach.

Vychutnaj si pulz noci

Nicolaus Vodka v limitovanej letnej edícií Night Edition

Chuť prírody v nových vodkách Horec a Baza & Mäta

Nicolaus Vodka predstavuje novú radu prírodnej Nicolaus Herbal Vodky

Nicolauska rozlieva letnú náladu na festivaloch 

Prvá polovica leta bola viac než výborná, no od druhej očakávame ešte viac! Viac zábavy, lepšiu náladu a viac nezabudnuteľných zážitkov.

Tešíme sa na vás na Whiskyfeste

Už štvrtý ročník úspešného whiskyfestu hostí Pállfyho palác 12 – 13. apríla 2018 v Bratislave. A opätovne s našou účasťou.

Novinky zo sezóny 2017

Sezóna 2017 obohatila naše portfólio exkluzívnych destilátov o 2 ďalšie novinky.

Nebolo by od veci, dať si ešte po deci

Na Slovensku sme v minulom roku zaznamenali dvojciferný nárast menších balení liehovín (pod 0,35 L).

Výnimočne jemná, sila 40% vodky

Nová Nicolaus Anniversary Vodka odkazuje na 150- ročnú tradíciu.

Legenda je späť

Griotku s obľubou pili už naše mamy a staré mamy.