SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Kamkoľvek sa vyberieš, vezmi si so sebou aj kúsok domoviny

13.02.2019

Ako chutí domovina? Určite každému trošku inak. Do produktovej línie DOMOVINA sme zaradili alkoholické nápoje, ktoré dôverne poznáme a chutia nám. So Slovenskom sa väčšine z nás spája svieža a originálna chuť borievok alebo bohatá aróma ovocného destilátu. V Domovine preto nájdete borovičku, borovičku s horcom, slivovicu, hruškovicu a marhuľovicu. 

Remeselná zručnosť našich majstrov liehovarníkov, výber tých najkvalitnejších surovín a viac ako 150 ročné skúsenosti, ktoré nadväzujú na bohatú tradíciu liehovarníctva na Liptove sú zárukou výnimočnej kvality našej borovičky a ovocných destilátov.

Aj dizajn výrobku je dielom slovenských umelcov. Na tvorbe unikátnej etikety sa spolupodieľali dvaja výnimoční umelci z našej domoviny. Autorom perokresby je slovenský akademický maliar, ilustrátor, grafik, sochár a svetovo uznávaný tvorca poštových známok Rudolf Cigánik. Fotografie sú dielom Tomáša Hulíka, slovenského prírodovedca, dokumentaristu a fotografa, ktorého snímky uverejnili prestížne zahraničné magazíny, ako napríklad National Geographic, GEO a Universum.

Každý dúšok vám bude pripomínať domovinu, ktorá nie je len miestom na mape, ale aj v srdci.

 

Ďalšie novinky

Toto leto je festival o Tebe
Nová limitovaná edícia Festival edition
Víťazná malinovica Nechaj prírodu zabaviť ťa s Nicolaus HERBAL Vodkou BAZA & MÄTA a HOREC ODMEŇTE SEBA, SVOJICH OBCHODNÝCH PARTNEROV ALEBO ZAMESTNANCOV

Pripravili sme špeciálne ponuky na naše produkty aj v exkluzívnych darčekových baleniach.

Vychutnaj si pulz noci

Nicolaus Vodka v limitovanej letnej edícií Night Edition

Chuť prírody v nových vodkách Horec a Baza & Mäta

Nicolaus Vodka predstavuje novú radu prírodnej Nicolaus Herbal Vodky

Nicolauska rozlieva letnú náladu na festivaloch 

Prvá polovica leta bola viac než výborná, no od druhej očakávame ešte viac! Viac zábavy, lepšiu náladu a viac nezabudnuteľných zážitkov.

Tešíme sa na vás na Whiskyfeste

Už štvrtý ročník úspešného whiskyfestu hostí Pállfyho palác 12 – 13. apríla 2018 v Bratislave. A opätovne s našou účasťou.

Novinky zo sezóny 2017

Sezóna 2017 obohatila naše portfólio exkluzívnych destilátov o 2 ďalšie novinky.

Nebolo by od veci, dať si ešte po deci

Na Slovensku sme v minulom roku zaznamenali dvojciferný nárast menších balení liehovín (pod 0,35 L).