SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Prestížne ocenenie destilátov Exclusive Edition

23.06.2016

 

Naše exkluzívne ovocné destiláty získali na najprestížnejšej maďarskej súťaži ovocných destilátov, ktoré organizuje Ministerstvo pôdohospodárstva Maďarska a Národná rada ovocných destilátov (Nemzeti Pálinka Tanács) 5 strieborných a jednu bronzovú medailu. Štyri striebrom ocenené destiláty zároveň získali špeciálne ocenenie a dostali sa na zoznam najlepších ovocných destilátov za rok 2016.

Striebro: Master Specialty Dulovica a Oskorušovica, Barrel Reserva Čerešňovica v čerešňovom súdku a Slivovica v morušovom súdku, Special Varietal Slivovica Bystrická
Bronz: Barrel Reserva Marhuľovica z morušového súdku

Ďalšie novinky

Exkluzívne novinky

Kolekciu exkluzívnych destilátov sme tento rok doplnili o 3 ďalšie zaujímavé novinky.

ST. NICOLAUS – Najobľúbenejší Mikuláš

Liehovarníctvo má na Liptove dlhú tradíciu. Od stredoveku mali v Liptovskom Mikuláši právo na pálenie liehu a predaj nápojov len feudálni zemepáni. V 17. storočí toto právo získala samospráva mestečka a v druhej polovici 19. storočia vznikli prvé súkromné liehovary a likérky.

Víťazná Oskorušovica

V prestížnej súťaži Spirit Laugaricio vyhrala Oskorušovica zlatú medailu.

Dajte zimným zážitkom ten správny PUNČ!

Voňavý nápoj s charakteristickou chuťou, ktorý dotvára čarovnú atmosféru adventu a vianočných sviatkov je punč. Príjemne zahreje v mrazivom počasí a dodáva výnimočnú príchuť príjemným stretnutiam s rodinou i priateľmi. Vychutnajte si zimné zážitky s originálnou novinkou Jubilejná PUNČ, ktorú prinášame ako limitovanú edíciu.

Trojnásobný úspech vín Slovenské Vinice v súťaži ,,Zlatá réva 2016 COOP „

Dňa 5.10. 2016 sa uskutočnil už deviaty ročník súťaže vín Zlatá réva COOP, ktorej zámerom je informovať slovenského spotrebiteľa o tom najlepšom zo sortimentu vín ponúkaných (nielen) v COOP Jednote.

Vyskúšajte našu novinku Jubilejná 3 hrušky

Nová Jubilejná v sebe spája chuť hrušky Conference, Bosc Kobak a Williams. Práve vďaka ich vyváženému pomeru a majstrovstvu pri destilácii sa nám podarilo objaviť ešte lahodnejšiu chuť.

Vychutnajte si novinky pod značkou Slovenské Vinice

Leto je časom oddychu a relaxu. Užite si ho s pohárom správne vychladeného slovenského vína z novej rady Slovenské Vinice.

Slovenské Vinice ocenené spotrebiteľmi

Na Slovensku sa rodia úžasné vína, dôkazom toho sú aj vína značky Slovenské Vinice, ktoré získali ocenenie Voľba Spotrebiteľa 2016.

Tropické novinky, epická chuť!

Nicolaus Vodka prináša na trh dve ochutené novinky!

Zapojte sa a vyhrajte

Zakúpte si naše produkty v obchodnej prevádzke Koruna a zaradíte sa tak do žrebovania o hodnotné ceny!