SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Prvýkrát na Whisky festivale

6.04.2017

6-7. apríla sa v bratislavskom Pálffyho paláci konal už tretí ročník úspešného whisky festivalu.

Návštevníci si mohli vybrať z viac ako 150 rôznych druhov whisky, stretnúť sa s odborníkmi svetového mena, naučiť sa ako správne degustovať a spoznať rôzne druhy whisky. Naša spoločnosť tento rok rozšírila portfólio o nové značky whisky, okrem značky Nomad sme sa stali výhradným distribútorom značky Glen Moray a Label 5. Všetky tieto značky sme úspešne odprezentovali na našom stánku. Skúsený barman a zároveň slovenský ambasador spoločnosti Gonzales Byass, Boris Ivan predstavil značku Nomad na zaujímavej zážitkovej degustácii, tzv. Masterclass, kde prezradil ako sa zrodila táto inovatívna whisky, ktorá porušila doteraz zaužívané metódy zrenia. Počas celej výstavy Boris pripravoval zaujímavé miešané drinky z whisky Nomad, ktorá skvele chutí aj v kombinácii s inými nápojmi. Značku Glen Moray reprezentoval ambasádor značky Iain Allan, ktorý bravúrne zvládol odpovedať na množstvo zvedavých otázok milovníkov škótskej single malt whisky. Teší nás, že na Slovensku stále rastie záujem o kvalitnú whisky a že vo svojom portfóliu môžeme privítať značky, ktoré sú už vo svete etablované a zároveň chutili aj slovenským spotrebiteľom.

Pozrite sa, ako to na Whisky festivale žilo:

Ďalšie novinky

Nechaj prírodu zabaviť ťa s Nicolaus HERBAL Vodkou BAZA & MÄTA a HOREC ODMEŇTE SEBA, SVOJICH OBCHODNÝCH PARTNEROV ALEBO ZAMESTNANCOV

Pripravili sme špeciálne ponuky na naše produkty aj v exkluzívnych darčekových baleniach.

Vychutnaj si pulz noci

Nicolaus Vodka v limitovanej letnej edícií Night Edition

Chuť prírody v nových vodkách Horec a Baza & Mäta

Nicolaus Vodka predstavuje novú radu prírodnej Nicolaus Herbal Vodky

Nicolauska rozlieva letnú náladu na festivaloch 

Prvá polovica leta bola viac než výborná, no od druhej očakávame ešte viac! Viac zábavy, lepšiu náladu a viac nezabudnuteľných zážitkov.

Tešíme sa na vás na Whiskyfeste

Už štvrtý ročník úspešného whiskyfestu hostí Pállfyho palác 12 – 13. apríla 2018 v Bratislave. A opätovne s našou účasťou.

Novinky zo sezóny 2017

Sezóna 2017 obohatila naše portfólio exkluzívnych destilátov o 2 ďalšie novinky.

Nebolo by od veci, dať si ešte po deci

Na Slovensku sme v minulom roku zaznamenali dvojciferný nárast menších balení liehovín (pod 0,35 L).

Výnimočne jemná, sila 40% vodky

Nová Nicolaus Anniversary Vodka odkazuje na 150- ročnú tradíciu.

Legenda je späť

Griotku s obľubou pili už naše mamy a staré mamy.