SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Prvýkrát na Whisky festivale

6.04.2017

6-7. apríla sa v bratislavskom Pálffyho paláci konal už tretí ročník úspešného whisky festivalu.

Návštevníci si mohli vybrať z viac ako 150 rôznych druhov whisky, stretnúť sa s odborníkmi svetového mena, naučiť sa ako správne degustovať a spoznať rôzne druhy whisky. Naša spoločnosť tento rok rozšírila portfólio o nové značky whisky, okrem značky Nomad sme sa stali výhradným distribútorom značky Glen Moray a Label 5. Všetky tieto značky sme úspešne odprezentovali na našom stánku. Skúsený barman a zároveň slovenský ambasador spoločnosti Gonzales Byass, Boris Ivan predstavil značku Nomad na zaujímavej zážitkovej degustácii, tzv. Masterclass, kde prezradil ako sa zrodila táto inovatívna whisky, ktorá porušila doteraz zaužívané metódy zrenia. Počas celej výstavy Boris pripravoval zaujímavé miešané drinky z whisky Nomad, ktorá skvele chutí aj v kombinácii s inými nápojmi. Značku Glen Moray reprezentoval ambasádor značky Iain Allan, ktorý bravúrne zvládol odpovedať na množstvo zvedavých otázok milovníkov škótskej single malt whisky. Teší nás, že na Slovensku stále rastie záujem o kvalitnú whisky a že vo svojom portfóliu môžeme privítať značky, ktoré sú už vo svete etablované a zároveň chutili aj slovenským spotrebiteľom.

Ďalšie novinky

Nicolaus Extra Jemná Vodka – striebrom filtrovaná, zlatom ocenená

Len tie najlepšie produkty sa mohli uchádzať o víťazstvo na World Spirits Awards 2017 v nemeckom Rüdesheime nad Rýnom. Súťažilo sa v kategóriách Najlepšia liehovina a Najlepší liehovar.

Exkluzívne novinky

Kolekciu exkluzívnych destilátov sme tento rok doplnili o 3 ďalšie zaujímavé novinky.

ST. NICOLAUS – Najobľúbenejší Mikuláš

Liehovarníctvo má na Liptove dlhú tradíciu. Od stredoveku mali v Liptovskom Mikuláši právo na pálenie liehu a predaj nápojov len feudálni zemepáni. V 17. storočí toto právo získala samospráva mestečka a v druhej polovici 19. storočia vznikli prvé súkromné liehovary a likérky.

Víťazná Oskorušovica

V prestížnej súťaži Spirit Laugaricio vyhrala Oskorušovica zlatú medailu.

Dajte zimným zážitkom ten správny PUNČ!

Voňavý nápoj s charakteristickou chuťou, ktorý dotvára čarovnú atmosféru adventu a vianočných sviatkov je punč. Príjemne zahreje v mrazivom počasí a dodáva výnimočnú príchuť príjemným stretnutiam s rodinou i priateľmi. Vychutnajte si zimné zážitky s originálnou novinkou Jubilejná PUNČ, ktorú prinášame ako limitovanú edíciu.

Trojnásobný úspech vín Slovenské Vinice v súťaži ,,Zlatá réva 2016 COOP „

Dňa 5.10. 2016 sa uskutočnil už deviaty ročník súťaže vín Zlatá réva COOP, ktorej zámerom je informovať slovenského spotrebiteľa o tom najlepšom zo sortimentu vín ponúkaných (nielen) v COOP Jednote.

Vyskúšajte našu novinku Jubilejná 3 hrušky

Nová Jubilejná v sebe spája chuť hrušky Conference, Bosc Kobak a Williams. Práve vďaka ich vyváženému pomeru a majstrovstvu pri destilácii sa nám podarilo objaviť ešte lahodnejšiu chuť.

Vychutnajte si novinky pod značkou Slovenské Vinice

Leto je časom oddychu a relaxu. Užite si ho s pohárom správne vychladeného slovenského vína z novej rady Slovenské Vinice.

Slovenské Vinice ocenené spotrebiteľmi

Na Slovensku sa rodia úžasné vína, dôkazom toho sú aj vína značky Slovenské Vinice, ktoré získali ocenenie Voľba Spotrebiteľa 2016.

Prestížne ocenenie destilátov Exclusive Edition