SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Prvýkrát na Whisky festivale

6.04.2017

6-7. apríla sa v bratislavskom Pálffyho paláci konal už tretí ročník úspešného whisky festivalu.

Návštevníci si mohli vybrať z viac ako 150 rôznych druhov whisky, stretnúť sa s odborníkmi svetového mena, naučiť sa ako správne degustovať a spoznať rôzne druhy whisky. Naša spoločnosť tento rok rozšírila portfólio o nové značky whisky, okrem značky Nomad sme sa stali výhradným distribútorom značky Glen Moray a Label 5. Všetky tieto značky sme úspešne odprezentovali na našom stánku. Skúsený barman a zároveň slovenský ambasador spoločnosti Gonzales Byass, Boris Ivan predstavil značku Nomad na zaujímavej zážitkovej degustácii, tzv. Masterclass, kde prezradil ako sa zrodila táto inovatívna whisky, ktorá porušila doteraz zaužívané metódy zrenia. Počas celej výstavy Boris pripravoval zaujímavé miešané drinky z whisky Nomad, ktorá skvele chutí aj v kombinácii s inými nápojmi. Značku Glen Moray reprezentoval ambasádor značky Iain Allan, ktorý bravúrne zvládol odpovedať na množstvo zvedavých otázok milovníkov škótskej single malt whisky. Teší nás, že na Slovensku stále rastie záujem o kvalitnú whisky a že vo svojom portfóliu môžeme privítať značky, ktoré sú už vo svete etablované a zároveň chutili aj slovenským spotrebiteľom.

Pozrite sa, ako to na Whisky festivale žilo:

Ďalšie novinky

Tešíme sa na vás na Whiskyfeste

Už štvrtý ročník úspešného whiskyfestu hostí Pállfyho palác 12 – 13. apríla 2018 v Bratislave. A opätovne s našou účasťou.

Novinky zo sezóny 2017

Sezóna 2017 obohatila naše portfólio exkluzívnych destilátov o 2 ďalšie novinky.

Nebolo by od veci, dať si ešte po deci

Na Slovensku sme v minulom roku zaznamenali dvojciferný nárast menších balení liehovín (pod 0,35 L).

Výnimočne jemná, sila 40% vodky

Nová Nicolaus Anniversary Vodka odkazuje na 150- ročnú tradíciu.

Legenda je späť

Griotku s obľubou pili už naše mamy a staré mamy.

Nová Jubilejná Natur, stvorená z prírody

Nová línia Jubilejná Natur je slovenský prírodný výrobok.

Nová slovenská vodka Platinum 78

Platinum je najviac, partia je viac.

Toto leto ti zachutí novinka Melón a Ananás & Kokos!

Do série ochutených Nicolausiek pribudli dve šťavnaté príchute.

Ak je vnútro overené, dá sa vylepšiť len obal

Značka KLASIK je tradičná značka liehovín, ktorá sa teší dlhoročnej popularite na celom Slovensku aj v Českej republike. Povedali sme si, že klasika môže ľuďom chutiť aj s kvapkou modernosti. Preto je rok 2017 prelomovým obdobím, kedy vám s radosťou predstavujeme liehoviny KLASIK v novom dizajne. Atraktívnejší obal ešte viac vyzdvihuje, že držíte v rukách poctivý slovenský výrobok s tradíciou. Nová, štíhlejšia fľaša s embosom a atraktívnejšie etikety s prehľadnejším usporiadaním informácií majú ambíciu viac vyniknúť v regáloch ako aj v zábarí, či chladničkách barov a pohostinstiev.

Nicolaus Extra Jemná Vodka – striebrom filtrovaná, zlatom ocenená

Len tie najlepšie produkty sa mohli uchádzať o víťazstvo na World Spirits Awards 2017 v nemeckom Rüdesheime nad Rýnom. Súťažilo sa v kategóriách Najlepšia liehovina a Najlepší liehovar.