SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Víťazná Oskorušovica

2.12.2016

V prestížnej súťaži Spirit Laugaricio vyhrala Oskorušovica zlatú medailu.

Súčasťou prestížnej výstavy VINUM LAUGARICIO, ktorá sa konala v decembri 2016 v Trenčíne,  bola súťaž Spirit Laugarico. Je jednou z mála súťaží pre ovocné destiláty na Slovensku, ktorej cieľom je prezentovať kultúru výroby a konzumácie tohto ušľachtilého nápoja. Do vlaňajšieho ročníka prihlásili výrobcovia rekordný počet vzoriek. V silnej konkurencii sa víťazom kategórie „Iné ovocie“ a zároveň celkovým šampiónom súťaže stala Oskorušovica od spoločnosti ST. NICOLAUS. Oskoruša je veľmi vzácne, divo rastúce ovocie, ktoré v sebe skrýva čistotu panenskej prírody. Strom oskoruše začína rodiť až vo veku 10-20 rokov,  úrodu však neprináša každý rok. Víťazný destilát sa vyznačuje príjemnou ovocnou  vôňou a originálnou, mierne trpkastou chuťou.

Ďalšie prihlásené destiláty z portfólia ST. NICOLAUS Exclusive Edition, ako Dulovica, Slivovica Bystrická, Čerešňovica z čerešňového súdka a Slivovica z morušového súdka získali taktiež vysoké hodnotenia a zlatý diplom.

Ďalšie novinky

Tešíme sa na vás na Whiskyfeste

Už štvrtý ročník úspešného whiskyfestu hostí Pállfyho palác 12 – 13. apríla 2018 v Bratislave. A opätovne s našou účasťou.

Novinky zo sezóny 2017

Sezóna 2017 obohatila naše portfólio exkluzívnych destilátov o 2 ďalšie novinky.

Nebolo by od veci, dať si ešte po deci

Na Slovensku sme v minulom roku zaznamenali dvojciferný nárast menších balení liehovín (pod 0,35 L).

Výnimočne jemná, sila 40% vodky

Nová Nicolaus Anniversary Vodka odkazuje na 150- ročnú tradíciu.

Legenda je späť

Griotku s obľubou pili už naše mamy a staré mamy.

Nová Jubilejná Natur, stvorená z prírody

Nová línia Jubilejná Natur je slovenský prírodný výrobok.

Nová slovenská vodka Platinum 78

Platinum je najviac, partia je viac.

Toto leto ti zachutí novinka Melón a Ananás & Kokos!

Do série ochutených Nicolausiek pribudli dve šťavnaté príchute.

Ak je vnútro overené, dá sa vylepšiť len obal

Značka KLASIK je tradičná značka liehovín, ktorá sa teší dlhoročnej popularite na celom Slovensku aj v Českej republike. Povedali sme si, že klasika môže ľuďom chutiť aj s kvapkou modernosti. Preto je rok 2017 prelomovým obdobím, kedy vám s radosťou predstavujeme liehoviny KLASIK v novom dizajne. Atraktívnejší obal ešte viac vyzdvihuje, že držíte v rukách poctivý slovenský výrobok s tradíciou. Nová, štíhlejšia fľaša s embosom a atraktívnejšie etikety s prehľadnejším usporiadaním informácií majú ambíciu viac vyniknúť v regáloch ako aj v zábarí, či chladničkách barov a pohostinstiev.

Nicolaus Extra Jemná Vodka – striebrom filtrovaná, zlatom ocenená

Len tie najlepšie produkty sa mohli uchádzať o víťazstvo na World Spirits Awards 2017 v nemeckom Rüdesheime nad Rýnom. Súťažilo sa v kategóriách Najlepšia liehovina a Najlepší liehovar.