SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Víťazná Oskorušovica

2.12.2016

V prestížnej súťaži Spirit Laugaricio vyhrala Oskorušovica zlatú medailu.

Súčasťou prestížnej výstavy VINUM LAUGARICIO, ktorá sa konala v decembri 2016 v Trenčíne,  bola súťaž Spirit Laugarico. Je jednou z mála súťaží pre ovocné destiláty na Slovensku, ktorej cieľom je prezentovať kultúru výroby a konzumácie tohto ušľachtilého nápoja. Do vlaňajšieho ročníka prihlásili výrobcovia rekordný počet vzoriek. V silnej konkurencii sa víťazom kategórie „Iné ovocie“ a zároveň celkovým šampiónom súťaže stala Oskorušovica od spoločnosti ST. NICOLAUS. Oskoruša je veľmi vzácne, divo rastúce ovocie, ktoré v sebe skrýva čistotu panenskej prírody. Strom oskoruše začína rodiť až vo veku 10-20 rokov,  úrodu však neprináša každý rok. Víťazný destilát sa vyznačuje príjemnou ovocnou  vôňou a originálnou, mierne trpkastou chuťou.

Ďalšie prihlásené destiláty z portfólia ST. NICOLAUS Exclusive Edition, ako Dulovica, Slivovica Bystrická, Čerešňovica z čerešňového súdka a Slivovica z morušového súdka získali taktiež vysoké hodnotenia a zlatý diplom.

Ďalšie novinky

Nechaj prírodu zabaviť ťa s Nicolaus HERBAL Vodkou BAZA & MÄTA a HOREC ODMEŇTE SEBA, SVOJICH OBCHODNÝCH PARTNEROV ALEBO ZAMESTNANCOV

Pripravili sme špeciálne ponuky na naše produkty aj v exkluzívnych darčekových baleniach.

Vychutnaj si pulz noci

Nicolaus Vodka v limitovanej letnej edícií Night Edition

Chuť prírody v nových vodkách Horec a Baza & Mäta

Nicolaus Vodka predstavuje novú radu prírodnej Nicolaus Herbal Vodky

Nicolauska rozlieva letnú náladu na festivaloch 

Prvá polovica leta bola viac než výborná, no od druhej očakávame ešte viac! Viac zábavy, lepšiu náladu a viac nezabudnuteľných zážitkov.

Tešíme sa na vás na Whiskyfeste

Už štvrtý ročník úspešného whiskyfestu hostí Pállfyho palác 12 – 13. apríla 2018 v Bratislave. A opätovne s našou účasťou.

Novinky zo sezóny 2017

Sezóna 2017 obohatila naše portfólio exkluzívnych destilátov o 2 ďalšie novinky.

Nebolo by od veci, dať si ešte po deci

Na Slovensku sme v minulom roku zaznamenali dvojciferný nárast menších balení liehovín (pod 0,35 L).

Výnimočne jemná, sila 40% vodky

Nová Nicolaus Anniversary Vodka odkazuje na 150- ročnú tradíciu.

Legenda je späť

Griotku s obľubou pili už naše mamy a staré mamy.