SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Novinky

Víťazná Oskorušovica

2.12.2016

V prestížnej súťaži Spirit Laugaricio vyhrala Oskorušovica zlatú medailu.

Súčasťou prestížnej výstavy VINUM LAUGARICIO, ktorá sa konala v decembri 2016 v Trenčíne,  bola súťaž Spirit Laugarico. Je jednou z mála súťaží pre ovocné destiláty na Slovensku, ktorej cieľom je prezentovať kultúru výroby a konzumácie tohto ušľachtilého nápoja. Do vlaňajšieho ročníka prihlásili výrobcovia rekordný počet vzoriek. V silnej konkurencii sa víťazom kategórie „Iné ovocie“ a zároveň celkovým šampiónom súťaže stala Oskorušovica od spoločnosti ST. NICOLAUS. Oskoruša je veľmi vzácne, divo rastúce ovocie, ktoré v sebe skrýva čistotu panenskej prírody. Strom oskoruše začína rodiť až vo veku 10-20 rokov,  úrodu však neprináša každý rok. Víťazný destilát sa vyznačuje príjemnou ovocnou  vôňou a originálnou, mierne trpkastou chuťou.

Ďalšie prihlásené destiláty z portfólia ST. NICOLAUS Exclusive Edition, ako Dulovica, Slivovica Bystrická, Čerešňovica z čerešňového súdka a Slivovica z morušového súdka získali taktiež vysoké hodnotenia a zlatý diplom.

Ďalšie novinky

Nicolaus Extra Jemná Vodka – striebrom filtrovaná, zlatom ocenená

Len tie najlepšie produkty sa mohli uchádzať o víťazstvo na World Spirits Awards 2017 v nemeckom Rüdesheime nad Rýnom. Súťažilo sa v kategóriách Najlepšia liehovina a Najlepší liehovar.

Prvýkrát na Whisky festivale

6-7. apríla sa v bratislavskom Pálffyho paláci konal už tretí ročník úspešného whisky festivalu.

Exkluzívne novinky

Kolekciu exkluzívnych destilátov sme tento rok doplnili o 3 ďalšie zaujímavé novinky.

ST. NICOLAUS – Najobľúbenejší Mikuláš

Liehovarníctvo má na Liptove dlhú tradíciu. Od stredoveku mali v Liptovskom Mikuláši právo na pálenie liehu a predaj nápojov len feudálni zemepáni. V 17. storočí toto právo získala samospráva mestečka a v druhej polovici 19. storočia vznikli prvé súkromné liehovary a likérky.

Dajte zimným zážitkom ten správny PUNČ!

Voňavý nápoj s charakteristickou chuťou, ktorý dotvára čarovnú atmosféru adventu a vianočných sviatkov je punč. Príjemne zahreje v mrazivom počasí a dodáva výnimočnú príchuť príjemným stretnutiam s rodinou i priateľmi. Vychutnajte si zimné zážitky s originálnou novinkou Jubilejná PUNČ, ktorú prinášame ako limitovanú edíciu.

Trojnásobný úspech vín Slovenské Vinice v súťaži ,,Zlatá réva 2016 COOP „

Dňa 5.10. 2016 sa uskutočnil už deviaty ročník súťaže vín Zlatá réva COOP, ktorej zámerom je informovať slovenského spotrebiteľa o tom najlepšom zo sortimentu vín ponúkaných (nielen) v COOP Jednote.

Vyskúšajte našu novinku Jubilejná 3 hrušky

Nová Jubilejná v sebe spája chuť hrušky Conference, Bosc Kobak a Williams. Práve vďaka ich vyváženému pomeru a majstrovstvu pri destilácii sa nám podarilo objaviť ešte lahodnejšiu chuť.

Vychutnajte si novinky pod značkou Slovenské Vinice

Leto je časom oddychu a relaxu. Užite si ho s pohárom správne vychladeného slovenského vína z novej rady Slovenské Vinice.

Slovenské Vinice ocenené spotrebiteľmi

Na Slovensku sa rodia úžasné vína, dôkazom toho sú aj vína značky Slovenské Vinice, ktoré získali ocenenie Voľba Spotrebiteľa 2016.

Prestížne ocenenie destilátov Exclusive Edition