SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Kariéra

Spoločne tvoríme náš úspešný príbeh! Pridajte sa k nám a staňte sa jeho súčasťou!

Koordinátor eventov a ambulantného predaja (m/ž)

    Názov pracovnej pozície Koordinátor eventov a ambulantného predaja (m/ž)

    Druh pracovného pomeru:
    • plný úväzok

    Náplň práce
    - koordinácia všetkých procesov ambulantného predaja liehovín, vín, a ďalšieho tovaru
    - participácia na návrhu a plánovaní vybraných eventov a miest
    - aktívna účasť na eventoch, operatívne riešenie prípadných problémov na mieste, v prípade potreby aj predaj
    - aktívna komunikácia s trade marketingovým oddelením a s dodávateľmi pri zabezpečovaní materiálov a aktivít súvisiacich s prípravou eventov
    - logistická podpora ambulatného predaja, odvoz/dovoz tovaru a materiálov na eventy
    - koordinácia brigádnikov pred aj počas eventov a ambulatného predaja

    Zamestnanecké výhody, benefity
    - zaujímavé mzdové ohodnotenie
    - mobilný telefón, notebook
    - zvýhodnené ceny vlastných výrobkov
    - kultúrne a športové podujatia

    Adresa Trnavská cesta, Leopoldov

    Miesto výkonu práce Leopoldov

    Termín nástupu 01.05.2017

    Ponúkaný plat (brutto) dohodou

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa - základy
    Počítačové znalosti
    • IBM Lotus Notes - pokročilý

    Vodičský preukaz: B

    Požadovaná prax 5 rokov

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    - výborné organizačné a koordinačné schopnosti
    - technické zručnosti
    - schopnosť vychytať detaily a poradiť si v každej situácii
    - odolnosť voči stresu, časová flexibilita (aj víkendy)
    - komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť pri riešení problémov
    - prirodzená autorita

    Informácie pre uchádzača
    Stručná charakteristika spoločnosti
    Spoločnosť ST. NICOLAUS je jednou z najvýznamnejších obchodných a výrobných spoločností, ktorá nadväzuje na bohaté tradície a skúsenosti výroby liehovín na Liptove. História spoločnosti siaha až do roku 1867, kedy liehovarnícky majster Armin Stark založil v Liptovskom Mikuláši prvú rafinériu liehu. Dnes spoločnosť pôsobí v troch krajinách (SVK, CZ, HU) a výrobu realizuje v troch výrobných závodoch.

    Kvalitu liehovín, ovocných destilátov a dnes už aj vín spoločnosti ST. NICOLAUS zaručujú prvotriedne suroviny ako aj tradičné, rokmi overené výrobné postupy a neustále zdokonaľované receptúry. ST. NICOLAUS zavádza do procesu výroby moderné, inovatívne technológie a na všetkých úrovniach zamestnáva najlepších odborníkov z branže. Produkcia ST. NICOLAUS odráža požiadavky zákazníkov, ako aj najnovšie svetové trendy v oblasti liehovarníctva, destilatérstva a výroby vín.

    ST. NICOLAUS sa spája nielen so silnými a známymi slovenskými značkami ako sú Nicolaus vodky - extra jemná, ochutené, ale aj Extra šťavnatá a likéry, Demänovka, Jubilejná, Klasik a Slovenské vinice ale aj zahraničnými. Vďaka svojej sile a spoľahlivosti sa ST. NICOLAUS stal distribučným partnerom pre viaceré importné značky ako Soberano, Lepanto, The London Gin n. 1 a kvalitné vína z tradičných vinárskych krajín ako sú Španielsko, Taliansko, Argentína a Chile.

    Poslať životopis      Poslať ponuku známemu       Zoznam všetkých ponúk