SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Pochutiny

Horčica

Horčica od St. Nicolaus je skutočnou odpoveďou na to, ako  chcú spotrebitelia, aby chutila. Tradičná aj kremžská horčica sú ideálnym doplnkom k poctivým údeninám ako aj súčasťou marinád alebo prídavkom do jedla, ktoré mu dodá šmrnc. Je samozrejmé, že St. Nicolaus horčica je bez konzervačných látok, vhodná aj pre vegetariánov a vegánov.

Tradičná horčica je vytvorená unikátnym zložením zmesi korenín, inšpirovaná konzistenciou a chuťou plnotučnej horčice vyrábanej v minulom storočí v Liptovskom Mikuláši.

KREMŽSKÁ horčica s ostrejšou chuťou čiernych horčičných semien, ideálna k slanine, spišským párkom alebo do rôznych pomazánok a marinád.

Ocot kvasný

Ocot kvasný svojou typickou arómou a chuťou patrí medzi výborné dochucovadlá teplej i studenej kuchyne, najmä na dochutenie rôznych druhov zeleninových šalátov a omáčok, na prípravu orientálnych jedál, dusenej hydiny, diviny a polievok.

Skvele sa hodí aj ako prísada pri sterilizovaní zeleniny.

Chren tradičný & Chren extra silný

Chren tradičný si najlepšie vychutnáte s údeným mäsom, v šunkových rolkách a vynikajúci je aj ako doplnok k jedlám z grilu.

Chren extra silný je výrazne pálivý. Ideálny ku klobáske, slaninke, alebo akémukoľvek údenému či grilovanému mäsu.

Feferónový krém

Je vyrobený z kvalitných surovín podľa vlastnej receptúry. Ulahodí najmä milovníkom štipľavých pochúťok. Vhodný k mäsu, do omáčok a nátierok.