SK | EN

St. Nicolaus - najobľúbenejší Mikuláš ®

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Pochutiny

Horčica

Unikátna a dnes už legendárna koreninová zmes Saromex je základom horčice, ktorej chuť vyhľadávajú Slováci vďaka jedinečnému receptu ST.NICOLAUS už polstoročie. Svojou poctivou receptúrou s použitím viacerých druhov horčičných semien patrí ku klenotom stredoslovenskej konzervárenskej tradície. Nový dizajn horčice, vychádza z historického “horčičáku” s tradičnou receptúrou, overenou kvalitou a poctivou retrou chuťou, ktorú kvôli unikátnemu know-how nedokáže iný výrobca napodobniť.

PLNOTUČNÁ horčica jedinečnej chuti vytvorená tajným zložením zmesi korenín a horčičných semien Samorex s jemnou krémovou a vláčnou štruktúrou. Vhodná do modernej aj tradičnej kuchyne.

KREMŽSKÁ horčica s ostrejšou chuťou horčičných semien v tradičnej chuti vytvorená tajným zložením zmesi korenín a horčičných semien Samorex.

Ocot kvasný

Ocot kvasný svojou typickou arómou a chuťou patrí medzi výborné dochucovadlá teplej i studenej kuchyne, najmä na dochutenie rôznych druhov zeleninových šalátov a omáčok, na prípravu orientálnych jedál, dusenej hydiny, diviny a polievok.

Skvele sa hodí aj ako prísada pri sterilizovaní zeleniny.

Chren tradičný & Chren extra silný

Chren tradičný si najlepšie vychutnáte s údeným mäsom, v šunkových rolkách a vynikajúci je aj ako doplnok k jedlám z grilu.

Chren extra silný je výrazne pálivý. Ideálny ku klobáske, slaninke, alebo akémukoľvek údenému či grilovanému mäsu.

Feferónový krém

Je vyrobený z kvalitných surovín podľa vlastnej receptúry. Ulahodí najmä milovníkom štipľavých pochúťok. Vhodný k mäsu, do omáčok a nátierok.